Resultados da xornada: 14/5/2017

Estos foron os resultados dos nosos equipos na xornada disputada os días 13 e 14 de Maio:

Primeira Galicia – G3

CD Foz 3 – 1 SDC Residencia

0-1 LOPEZ VAZQUEZ, DIEGO (8′)
1-1 FRAGA PARDO DE G GONZALO (60′)
2-1 CAYON RIVAS, MIGUEL (89′)
3-1 ALONSO ALONSO ALVARO (89′)


Primeira Galicia Local – Veteranos

Club Veteranos As Gándaras 1 – 1 SDC Residencia

1-0 FERNANDEZ TOJO ALFONSO (48′)
1-1 ARES VAZQUEZ IVAN (75′)


Copa Deputación Xuvenil

SD Outeiro de Rei 3 – 6 SDC Residencia A

0-1 LOPEZ MENDEZ ALEJANDRO (3′)
1-1 ILLAN YEBRA SANTIAGO (16′)
1-2 VELOSO SIMON JORGE (49′)
2-2 LAGO BARREIRO ALBERTO (53′)
2-3 RODRIGUEZ GARCIA NICOLAS (56′)
2-4 RODRIGUEZ GARCIA NICOLAS (66′)
3-4 ILLAN YEBRA SANTIAGO (68′)
3-5 QUIÑONES PEREZ SERGIO (76′)
3-6 LOPEZ DIAZ RAUL (79′)


Copa Deputación Cadete

SD Monterroso 0 – 10 SDC Residencia A

0-1 CONDE BALLON JORGE (2′)
0-2 FERREIRA VALIN MANUEL (4′)
0-3 ONEGA LOPEZ JOSE (16′)
0-4 GARCIA CUADRADO ALEJANDRO (17′)
0-5 VILLASANTE FERNANDEZ LISARDO (18′)
0-6 FRAILE LORENZO MARIO (22′)
0-7 FRAILE LORENZO MARIO (44′)
0-8 TEIJEIRO FERREIRO ADRIAN (64′)
0-9 LOPEZ DIAZ RAUL (70′)
0-10 FRAILE LORENZO MARIO (75′)

SDC Residencia B 1 – 1 ADC Sagrado Corazón

1-0 HERNANDEZ MATO ALEJANDRO (42′)
1-1 ARNAIZ MUIÑA, XOAN (73′)

Atlético Abuín 2 – 1 SD Sarriana

0-1 ABELLA ARIAS ALEJANDRO (21′)
1-1 REAL JIMENEZ JACOBO (34′)
2-1 DEL OLMO BRASERO BRAIS (38′)


Liga Galega Infantil – Grupo 1

SDC Residencia A 2 – 2 Bergantiños CF

0-1 PEREZ SOUTO JAVIER (6′)
0-2 TRABA TRILLO IKER M (16′)
1-2 VILLASANTE FERNANDEZ LUIS (18′) (P)
2-2 CANCIO CASTIÑEIRA ADRIAN (67′)


Copa Deputación Infantil

SDC Residencia B 1 – 1 CD Lugo B

1-0 FERNANDEZ OCHOA IGNACIO (22′) (PP)
1-1 GONZALEZ MENDEZ JORGE (47′)

SCD Milagrosa A 4 – 0 Atlético Abuín

1-0 CABARCOS GARCIA DIEGO (20′)
2-0 ARIAS VIÑA RAFAEL (39′)
3-0 ARIAS VIÑA RAFAEL (46′)
4-0 BUJAN LOPEZ DENIS (78′)


Copa Deputación Alevín

ADC Sagrado Corazón A 0 – 3 SDC Residencia A

0-1 PEREZ VAZQUEZ DANIEL (4′)
0-2 SARDA BLANCO ALEJANDRO (7′)
0-3 SARDA BLANCO ALEJANDRO (26′)


Copa Deputación Benxamín

EF Polvorín A 1 – 6 SDC Residencia A

0-1 LOPEZ GONZALEZ, DANIEL (15′) (PP)
1-1 SEOANE VERDEJO MIGUEL (21′)
1-2 LUNA GOMEZ SAUL (27′)
1-3 SILVA RODRIGUEZ, ANDRES (39′)
1-4 BARRETO OLGUIN ROBERTO D (45′)
1-5 VAZQUEZ CEA, ANGEL (48′)
1-6 NEIRA VAZQUEZ ALEJANDRO (50′)


Copa Deputación Prebenxamín – 1ª Autonómica

SDC Residencia 1 – 8 CD Lugo B

0-1 GARCÍA GARCÍA, ARON (8′)
1-1 GARCIA GOMEZ, IAGO (9′)
1-2 Abuin Lanzos, Daniel (19′)
1-3 Abuin Lanzos, Daniel (27′)
1-4 GARCÍA GARCÍA, ARON (29′)
1-5 GARCÍA GARCÍA, ARON (31′)
1-6 ALVAREDO BASANTA, CARLOS (37′) (PP)
1-7 GARCÍA GARCÍA, ARON (47′)
1-8 GARCÍA GARCÍA, ARON (50′)


Copa Deputación Prebenxamín – 2ª Autonómica

Atlético Abuín 2 – 5 Polid. Maristas

0-1 FERNÁNDEZ LÓPEZ, IAZEEL (1′)
0-2 PEREIRO PACIO, MATEO (4′)
1-2 DIAZ PEREZ, BRUNO (12′)
1-3 DÍAZ LANZÓS, MARCO (26′)
1-4 DÍAZ LANZÓS, MARCO (31′)
2-4 GONZALEZ CUPEIRO, IKER (41′)
2-5 DÍAZ LANZÓS, MARCO (46′)

 

Compartir

Noticias relacionadas

Deixa un comentario